| anonim_4396 a întrebat:

Am contract semnat cu SAISONARBEITSKRAEFTE DEUTSCHLAND SRL...va rog sami sp daca e teapa

2 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Nu stiu ce este "SAISONARBEITSKRAEFTE DEUTSCHLAND SRL" laughing. Sorry. devil laughing

| YouNoob a răspuns:

"Filme porno cu, karate.
E teapa ma!"
http://consilierjuridicgermanoroman.com/......-tzepuiti/

Daca dai in jos gasesti si un post:

Dan Nicolae | iulie 8, 2011 la 3:14 pm | Răspunde

Saisonarbeitskraefte Deutschland Srl. -Arad – TEPARI de prima clasa!
au un contract "destept" care te face "prost" imediat dupa semnare.
Am realizat asta din pacate prea tarziu, am contract din luna aprilie si nu mai pot da de ei la telefon, iar la sediul din Arad te amana din 2 in 2 saptamani, cum ca actele sunt trimise si se asteapta raspuns din Germania.
Nu va recomand nici macar sa va pierdeti timpul cu un telefon, la cate minciuni pot debita.