| anonimevere2013 a întrebat:

Am descarcat si eu programul Audacity si cand salvez o mel nu se salveaza mp3 se salveaza in parti si am nevoie de un cod cine imi da linkul de download direct download primeste funda stiu numele codului doar linkul de download va rog mult multumesc anticipat.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Trebuie sa cumperi programul full sau sa-i aplici un crack/patch pentru a beneficia de optiunile astea.Cel mai bine, si daca nu e scump, cumpara-l.