| NのON a întrebat:

Am descoperit ce o sa ma fac in viata!
Bucatar! Abia astept sa-i spun lui tata ca o sa fac ceva cu viata mea, cine e ratat acum He He.
Ce parere aveti despre aceasta meserie?

3 răspunsuri:
| Zenit313 a răspuns:

Foarte Frumos!
Mancam de trei ori pe zi si cineva trebuie sa gateasca...

O meserie frumoasa, bravo! happy

| darrio2007 a răspuns:

Frumos.Aceasta meserie nu va disparea niciodata.Numai sa ramai la aceasta alegere.Pentru ca pari sa o faci la ambitie.Si nu prea cred.

| Ramo137 a răspuns:

Mda, nu cred ca o sa devii tu bucatar, plus e destul de grea aceasta meserie, si pentru un baiat...
dar totusi bafta daca chiar iti doresti asta ^^, te pot invata unele retete daca vrei. paa