| Nevroza a întrebat:

Am facut anumite lucruri, impins de la spate. Acum cand termin liceul nu stiu ce sa fac? Hobby-uri nu prea am, nu gasesc placere in nimic. Nu vreau sa traiesc toata viata fustrat desi nu gasesc nimic ce sa fac...

4 răspunsuri:
| ALGator a răspuns:

Ce situații te fac să te simți bine?
Ai suferit vreo decepție, fricțiuni în familie etc?

| einsteinchen a răspuns:

Chiar nu ai nimic care să-ți placă? Sa fotografiezi, sa scrii pe blogul personal, ceva? Pe scurt: fa exact ceea ce-ți place! Viața e frumoasa!

| Nevroza explică (pentru einsteinchen):

Nu imi place nimic...

| SGiulia1993 a răspuns:

Încearcă să desenezi. Chiar daca zici prima data că ești praf. Desenul ajuta să îți exprimi emoțiile și devine relaxant.