| anonim_4396 a întrebat:

Am fost contactat de un reprezentant guvernamental ce mi-a facut o propunere de job in domeniul securitatii si relatiilor internationale ca urmare a mai multor "recomandari" din partea unor persoane din diverse medii pe care intelectul meu se pare ca le fascineaza. A mai patit cineva la fel? Nu am acceptat deocamdata interviul.

12 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Esti chiar p*ost!

| Archangells a răspuns (pentru CPAElites):

Multumesc! ce crezi despre mine e proiectia mintii tale si nu are de a face cu adevarul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe mine daca m-ar cauta pentru asa ceva m-as simtii persoana importanta. Mai ales s-a te caute si reprezentant guvernamental. Nu depui CV-uri, dar te cauta ei? Hmm... e ceva. Daca nu cumva e teapa. Ai grija cu cine accepti s-a colaborezi. Si eu pot suna pe x apoi s-a ii spun ca il sun de la Casa Alba. Sfatul meu? Nu te baga mai mult.

| Archangells a răspuns (pentru anonim_4396):

Am avut discutii cu oameni implicati in guvernare, diplomatie, administratie. Si-am potentialul de a face atat bine cat si rau prin influenta ce o pot exercita. Poate de asta vine oferta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuza-mi greselile, dar nu e din vina mea. TPU e vinovat pentru ca eu scriu in varianta corecta, iar TPU ZICE INCORECT. "s-a".

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

In sfarsit cineva! Credeam ca doar mi-e mi se intampla laughing E asa de enervant, trebuie să scrii cu diacritice altfel se activeaza autocorect dupa postare

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Sunt pe TPU de 3 ani. Dar indiferent cum am scris, niciodata nu s-a intamplat asa ceva. Si eu niciodata nu folosesc diacritice. Bine, recunosc ca mi-a mai aparut pentru ca am mancat din litere, dar s-a imi modifice din corect in incorect...NICIODATA. Oricum am raportat problema la TPU. Azi am sesizat, azi-am raportat. Eu nu prea agreez cand imi da cu eroare, iar daca nu isi rezolva problema am parasit site-ul.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing ironic, iar ti-a "corectat", dar traim cu speranta ca se va rezolva happy

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Da,mi-a "corectat". Si nu numai mi-e. Uita-te la comentariul tau "mi-e". Probabil si la mine va aparea la fel. laughing Enervant este ca tot ei striga sus si tare ca toti utilizatorii s-a scrie corect. Sau poate este noua gramatica si nu stim noi?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am o scuza: am modificat cand mi-a aparut ca e gresit, dar dupa nu a acceptat corectura laughing Dar nu cred ca s-a modificat nimic la gramatica limbii, ar fi prea stupid, s-a tâmpit site-ul de la atatia care scriu gresit, iar acum incepe s-a creada ca asa e corect laughing

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

laughing bine zis

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc laughing