| acris a întrebat:

Am inteles dar care facultate este mai buna eu ma gandeam la iasi, brasov, sibiu nu stiu nu ma pot hotara acum stau si ma gandesc si la distanta fata de casa si la prestigiu sau daca este atestata.nu stiu vreau un sfat

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

La Iasi, Bucuresti, Galati si Cluj sunt cele mai bune facultati in opinia mea.

| andalu a răspuns:

Bucuresti.Aici sunt cele mai bune facultati, lucru de care iti poti da seama chiar din faptul ca multi din orasele enumerate de tine mai sus vin in Buc tocmai din acest motiv. E important sa ai niste profesori competenti, insa la cata informatie exista pe internet cred ca ai putea sa devii f bine pregatita intr-un domeniu si studiind singura.
Oricum am inteles ca si facultatile din iasi sunt f bune, iar Brasovul este un oras f dezvoltat unde ai putea trai mai mult decat decent daca ai fi mereu la fel de deschisa spre profesionalism s

| acris explică:

Ok mi-a zis cineva ca facultatea de la iasi este cea mai corupta in sensul ca se da spaga si ca nu poti sa ramai dupa fac daca nu ai pile este adevarat? nici nu mai stiu ce sa cred sincer

| acris explică:

La bucuresti se da si fizica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La medicina te referi?
Cele ok sunt facultatile de stat cu traditie - Bucuresti, Iasi, Cluj, Targu Mures, Craiova ( si aici daca intri pe locuirle normale, nu pe bani!).
Brasov, Sibiu, Galati, Oradea, Arad, Constanta, particularele -praf in ochi!