| TeslaOwnerinRomania a întrebat:

Am intrat la comert. La ce facultati poti merge dupa ce termini? Pot merge la drept?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ai dreptul si libertatea sa mergi la orice facultate vrei tu, atat timp cat reusesti sa treci de admitere happy

Dar ca raspuns, poti merge si la drept. Multa bafta in continuare!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti candida si intra la orice facultate, indiferent de profilul liceului absolvit, importante sunt diploma de bacalaureat si reusita la admitere.