| IRIS3006 a întrebat:

Am intrat la facultatea de biologie, intru in anul 1, dar as vrea sa dau la medicina, ce ziceti as putea face fata la facultatea de bio si intre timp sa si invat pentru admiterea la medicina? Cum stiti, cat e de grea facultatea de biologie, e foarte mult de invatat? chiar vreau sfaturi, multumesc!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi ca daca faci facultatea de biologie o sa trebuiasca pe urma sa platesti la medicina care sigur e mai scumpa.

cat despre invatat tine doar de tine daca faci fata sau nu

| IRIS3006 explică (pentru suntserios):

Asta cu platitul stiu, dar asta e cea mai mica problema, daca intru la medicina oricum nu vreau sa continui cu cea de biologie