| Mihaita15 a întrebat:

Am intrat la pedagogia invatamantului primar si prescolar.Inteleg ca dupa ce o termin pot sa predau claselor 1-4.Intrebarea este ce pot sa fac pentru a preda la gimnaziu sau liceu doar o materie,de exemplu istoria,geografia,lb. engleza, ati inteles idea happy

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Facultatea de istorie-geografie sau engleză-ceva(de obicei română)

| Mihaita15 explică (pentru sierra1):

Si daca predai tehnologie in gimnaziu laughing fizica, chimie? Care facultati trebuie sa faci?

| sierra1 a răspuns (pentru Mihaita15):

Bungee-jumping cred