| Vvistula a întrebat:

Am intrat pe siteul academiei de politie si am vazut cnai si nu inteleg nimic, pot sa optez acolo dupa ce termin liceul sau trebuie sa am o facultate facuta inainte?

7 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Iti trebuie multi bani.la subofiteri la campina, te-ai interesat?

| Vvistula explică (pentru DNSK):

Eu vb de cnai nu de academia de politie si la campina intra toti prosti.

| Vvistula explică (pentru DNSK):

Academia de Poliţie „Alexandru Ioan Cuza" este singura instituţie de învăţământ superior din ţară care pregăteşte ofiţeri pentru structurile Ministerului Afacerilor Interne.

La asta ma refer eu

| DNSK a răspuns (pentru Vvistula):

Nu stiu nimic de ei..scz

| marin81 a răspuns:

Dupa liceu dai la academie

| Vvistula explică (pentru marin81):

Eu nu am zis de academie, am zis de cnai care apare pe siteul academiei dar tine de ministere diferite.