| Xfactor_2745 a întrebat:

Am nevoie de niste sugestii.Sunt clasa a X a la filologie si nu prea stiu ce vreau sa devin.Ma gandisem sa fiu medic de familie,dar apoi am aflat ca trebuie sa fac multi ani de medicina, iar acum ma gandesc sa ma fac procuror.Stiu ca am mult de invatat dar prefer meseriile in care nu depui foarte mult efort. Aveti vreo sugestie?

Răspuns Câştigător
| cosminutzu23 a răspuns:

Procuror este o meserie foarte buna. Poti sa te gandesti la asta in continuare!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat