| Alexandra_Maria_1975 a întrebat:

Am nevoie de o sectiune „Stiati ca?", in care sa spun lucruri despre alimentatia sanatoasa care sa contina fractii. Cum ar fi : Stiati ca daca consumati
0, 25 g de usturoi pe zi, veti fi sanatosi? Sau ceva gen, astept propuneri, va rog. Dar atentie, sa contina FRACTII, ORI ZECIMALE ORI ORDINARE. Va rog, e urgent.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Ce prostie asa ceva cu fracti, stiai ca trebuie sa bei 2 litri de apa, 30 de grame de proteine pe zi, peste de doua, 3 ori pe saptamna