| Moldoveanu_Andrei_1993 a întrebat:

Am nevoie de un grup de vreo 5 persoane care se pricep la design muzic etc
Nu conteaza poate fi si de 14 ani daca stie sa lucreze in javascript si in C# sau stie sa gaseasca idei bune pentru un joc video, sa stie sa faca marketing e binevenit

Răspuns Câştigător
| Poticorn a răspuns:

Ma bag. Ai skype sau ceva?

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Și tu crezi că se va băga cineva să muncească cu tine când nu are nicio garanție că va câștiga ceva. Dacă cineva le are cu asta se descurcă singuri.

| Moldoveanu_Andrei_1993 explică (pentru T0T):

Da sti ca daca ne adunam destui facem macar un minigame si cati scoate pe el il impartim frateste

| Poticorn a răspuns (pentru Moldoveanu_Andrei_1993):

Da happy
Zi dacă ai skype sau nr de tel

| Moldoveanu_Andrei_1993 explică (pentru Poticorn):

Ti-am trimis mesaj

| Poticorn a răspuns (pentru Moldoveanu_Andrei_1993):

Skype: SerbanBarbu1616

| NotMyFault a răspuns:

Binevenit? Am sa ma mai gândesc. Aștept si alte propuneri.

| Poticorn a răspuns:

Mă bag. Ai skype?