| Myruna_1378 a întrebat:

Am numai 12 ani si vreau, de acum, sa urmez si teatrul si modelingul. Dar nu sunt sigura ca la modeling te primeste de la 12 ani stiu ca de la 14 ani.

7 răspunsuri:
| soricica a răspuns:

Intai intreaba-te daca ai sa ai destul timp ca sa poti sa-l imparti la cele doua, si gandeaste-te ca ai sa mai vrei sa iesi si cu prietenii.
Sfatul meu este sa alegi doar unu singur pe care sa il aprofundezi, dar sper ca esti consienta ca trebuie sa muncesti destul de mult daca vrei sa le iei fata celor care sunt deja acolo, sa devii mai buna decat eitongue.
Bye:* multa baftahee hee

Răspuns utilizator avertizat
| want2bMajestic a răspuns:

Iti pot zice din propria experienta ca nu o sa faci faca la ambele. eu spre exemlu am facut 12 ani handball de performanta. am inceput sa iau ore de saxofon iar dupa ce m.am perfectionat si am inceput sa cant cu trupa nu am mai avut timp de handballtongue
si eu am facut teatru, e chiar fff frumos, dar trebuie sa ai aliura de actorwinking
succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai mymy.la varsta ta trebuie sa-ti faci fundul poligon de tragere ca sa iei fata altora mult mai experimentate decat tine. dar pana reusesti asa ceva in romania iti vor lua altii tie fata in ...sau altele.asda ca ori te avanti cu cutaj in teapa, cu toate gaurile, ori te lasi pagubasa,

| rebb a răspuns:

La modeling poti merge de la orice varsta.Totusi sa stii ca nu le poti face pe amandoua...si asta pentru ca modelingul ti-ar ocupa cam tot timpul.

| is a răspuns:

Si intrebarea ta care este de fapt?