| manuela1999 a întrebat:

Am o amica care lucreaza la o cofetarie si careia nu place sa poarte chiloti.Credeti ca s va cunoaste daca nu isi ia chloti pe ea la munca.Precizz ca are ca uniforma pantaloni si bluza alba

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce interesata esti? Amica fiind tu.Nu se cunoaste.Depinde si de cat de grosuti sunt pantalonii.Sa nu se vada negreala din fata.

| manuela1999 explică (pentru darrio2007):

Nu sunt chiar asa de grosi

| darrio2007 a răspuns (pentru manuela1999):

E bine sa ii poarte(porti). Pentru igiena.

| Fatamuntilor a răspuns:

Ce prietena bune esti tu.
Igiena si bunul simt o obliga sa poarte lenjerie intima.In plus pot aparea tot felul de,, scurgeri'' care ii pot pata pantalonii.
Deci, sfatul meu este ca macar la munca sa poarte chiloti.

| unprietenaproape a răspuns:

priveste te in oglinda, cu si fara. e posibil sa se observe. iar pentru a evita situatiile stanjenitoare e de preferat sa i porti. de obicei femeile prefera un anume tip de lenjerie iar partea din spate. nu prea exista