| SanduStefan132 a întrebat:

Am o dilema și sper că mă puteți ajuta, sunt candidat la Școală de Agenți Vasile Lascăr mai am doar proba scrisa și proba medicala, însă eu am o problema, am scolioză mai exact de 17 grade. Credeți că acum sa intru cu aceasta problema?
Nu știu în ce constă mai exact aceasta proba medicala (daca îmi face radiografie).
P.S nu sunt cocoșat sau altcumva doar că nu sunt simetric pe spate se vede dar foarte puțin, nu mă durut niciodată spatele sau să mă încurce cumva la condiția mea fizica.
Mulțumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu pot sti. Vei vedea la momentul respectiv. Adica la proba medicala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La vizita medicală te va vedea doctorul și doar el va hotărî dacă ești admis.