| Culoareincolora24 a întrebat:

Am o imaginație foarte bogata și dintr o idee în vin în minte multe idei dar nu știu la ce pot folosi imaginația... Idei?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce idei ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Pune-te in pat cand ai asemenea idei si inchide ochii, in felul asta dai faru liber imaginatiei si inventezi ce vrei, povesti, filme, orice!
In plus, este un mod extraodrinar sa adormi usor si rapid!

| GoldenZenith a răspuns:

Scrie o carte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca nu ai imaginatia atat de bogata precum pretinzi, daca ne ceri noua sfaturi.
apuca te sa scrii povesti daca nu stii cum sa o folosesti

| christall a răspuns:

Poti scrie o carte...SF

| Annnnnie a răspuns:

Bine că ai atâta imaginație laughing. Scrie într-un carnețel ideile care îți vin și poate te vor inspira pe viitor să scrii o carte, o nuvelă, poezie, un tablou sau să înventezi ceva, nu știu.

| KlArt a răspuns:

Notează-le! La un moment dat, vor fi sursa ta de inspirație.