| goldenbullet a întrebat:

Am o intrebare legata de armata. Daca ma angajez ca soldat gradat profesionist, voi merge la o unitate oarecare din tara, unde va fi loc sau imi pot alege eu unitatea in functie de zona in care stau ( de preferat cat mai aproape de casa )? Multumesc

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si armata prefera sa va repartizeze cat mai aproape de casa pentru a evita unele cheltuieli in plus. Daca nu se poate, insa, va va repartiza unde este lipsa.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te trimit unde au nevoie de personal

| missfatadelatara a răspuns:

Dacă soldații ar alege unde sa meargă, ar rămâne cu toții acasă, cu soția și copii.