| Andreeaioan115 a întrebat:

Am o intrebare, pentru a canta in club ai nevoie de diploma de BAC?

6 răspunsuri:
| ForeverAlone97 a răspuns:

Ce intrebare e asta? Evident ca nu

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

O intrebare la fel ca celelalte din cate am observat, doar sa fie...
Oricum, chiar daca nu o sa conteze raspunsul (ca la toate intrebarile tale), nu ai nevoie. Poti canta ori unde vrei daca stii sa canti.

| Omuletulvudeo a răspuns:

Dap

| DenisIonut01 a răspuns:

Nu ai nevoie de Diploma de bac pentru a canta.

| RataNebuna a răspuns:

NU

| Uvox a răspuns:

Evident ca nu, dar o sa ai nevoie sa iti calculezi venitul, sa poti sa citesti contractele, sa nu te uiti precum curca in lemne cand cineva o sa spuna ceva inteligent sau interesant. Si in general, in tot restul vietii tale.