| GigiDurul a întrebat:

Am o intrebare pentru cei de la facultatea de Arhitectura din Timisoara (Poli).
Cum sunt profesorii? Te fac sa fii atent? Sa iti placa materia?
Sau sunt prea seriosi?

3 răspunsuri:
| Afurisenia a răspuns:

La facultate, nu mai esti la clasele I-IV, sa te faca profesorul sa fii atent. Acolo te duci pentru ca ai ales tu. Daca nu iti place domeniul, de ce te mai duci?

| GigiDurul explică (pentru Afurisenia):

Nu ma refeream la vorbe de genul "Fii atent", ci la felul cum explica, daca te fac sa fii cu tot mai mult interesat de materie

| Afurisenia a răspuns (pentru GigiDurul):

Am inteles ce voiai sa spui. Dar, la facultate, nu mai exista teme cu povesti. Totul e la obiect. Se presupune ca ati mers la specializare.