| DeeaNegrea a întrebat:

Am o intrebare pentru cei din cluj.Anul acesta termin clasa a 8-a si as vrea sa merg la Liceul teoretic "Nicole Balcescu". Pentru cei care sunt acolo imi pot spune si mie daca este greu sau ce materii sunt grele? Vreau sa merg la matematica-informatica.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mate info.pff:O:O
eu is din balceskubig grin in a7alaughing
pai la mate info din cate am auzit ii destul de greu...straight face
dar daca te pircepi bine la mate si fizica...gaba marelaughingbig grin

| yoplait a răspuns:

Saluthappy pai stiu pe cativa de la mate-info din balcescu. si toti mi-au spus ca este ft greuhappy