| ViBE a întrebat:

Am o nou intrebare si va rog sa ma ajutati...
La scoala este o fata foarte tare... mereu cand o vad cad pe joss...
Am incercat sa imi fac curaj sa ii zic ceva si cand am reusit am zis ceva de genu : B-B-B-bunaaaa! si m-am inpiedicat ca eram cu ochi la ea...
Ce sa fac sa ma creada un tip tare?

Răspuns Câştigător
| robytaroby a răspuns:

Poate sa fii tu insati, dar sa te comporti cu ia la inceput ca un amic deoarece asa poate nu te vei mai incurca crezand-o o amica si abia apoi sa incepi s-o cuceresti, dar incetul cu incetulwinkingwinkingwinking! Secceshappy!

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Secretu e sa te tii bine pe picioare la figurat, dar si la propriu daca vrei.Trebuie sa fii mai impunator!

| Razvan a răspuns:

Cum sa te impiedici cand vezi o fata?rolling on the floor
Adica cat de bine poate sa arate sa te aduca in ultimul hallaughing
Pune un amic sa iti faca cunostinta cu ea, normal ca daca nu te cunoaste nu iti raspunde la saluthappy

| Vizitiul a răspuns:

Eu am ramas fara replica cand am vazut ce ai scris mai sus, nu stiu ce sa faci, "loveste-o" cu o floare.

| 334499 a răspuns:

Ai probleme cu echilibrul in general?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai epilepsie.mergi de urgenta la doftor.sau la vraci ori la babe.toti.dar toti astia stiu ce problema ai.numai nu si-au publicat studiile fiindca sunt secret professional.ca si in religie.asta e.Domnul cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai lama. daca vrei sa pari un tip tare, f...-o.vei fi tare. daca te baga in puscarie, e tare ea. daca nu, esti tu viril.si te felicitez/. jnimic nu e fara riscuri.depinde cat e ea de proasta./

| cosm1n_9149 a răspuns:

Nu ai cum sa fi tare daca esti balbait si impiedicat, mai degraba penibil.
Nu stiu de unde scoateti intrebarile acestea, dar ma amuza pana la lacrimi!
Ai pus intrebarea la cariera, cred ca ai nevoie si de ochelari. haha

| andrusca99 a răspuns:

Daca vrei un raspuns bun bagama in adresa de mess este andreea_tha09