| BellaSweetghsdiwjd a întrebat:

Am o proasta la bloc care tot isi bate joc de o prietena de-a mea, ca sa se dea ea smekera.Ce sa fac k nu o mai suport?

Răspuns Câştigător
| Pufffx a răspuns:

Se spune ca pe prosti nu trebuie sa ii bagi in seama da daca e chair insuportabila ducetiva si eu spuneti in fata ca va deranjeaza si sa nu se mai creada mai tare ca toti ca toti suntem la fel o apa si un pamant ca mai e cate unu mai frumos sau mai destept asta e. Bafta.

5 răspunsuri:
| JamilaGizeh a răspuns:

Puteti s-o ignorati?

| spidermanule a răspuns:

Daca vrei sa o lase in pace ai putea sa vb cu ea si sa-i spui dc se ia de ea si sa incerci sa le impaci cu chestii bune care sa nu jigneasca pe nimeni si ai putea sa ii spui sa nu se mai creada smechera ca nu rezolva nimic cu asta ca un om care e smecher are de pierdut mult in viata

| Mirunika123 a răspuns:

Poti sa o ignori, ca daca o ignori, o sa se sature sa se dea smechera.

| aida009 a răspuns:

Pune-te si tu pe langa ea, afla-i secretele, pune-te bine pe langa parintii ei, pune-te bine pe langa prietenii ei, pe langa iubitul ei (daca are), si dupa ce esti prietena la catarama cu ea indeparteaz-o de prieteni, de familie, de tot, transform-o intr-o ratata.Ingras-o (da-i batoane energizante spunandu-i ca sunt de slabit)! Indeparteaz-o de prieteni si de familie si incearca sa-i schibi imaginea de bad girl.

| Exio a răspuns:

Incercati sa o ignorati.