| Balan_Ema_1998 a întrebat:

Am o voce destul de buna, cred...Cant la biserica(catolica) ca solo, dar as vrea ceva mia bun...In afara de lecrtii de canto(pentru ca nu am bani)ce as putea face?
FUNDA CEL MAI BUN RASPUNS!

3 răspunsuri:
| Machetuţă a răspuns:

Ai putea sa gasesti pe cineva cu un instrument si sa cantati impreuna. Depinde acum si ce muzica vrei sa canti. Oricum daca faci din cantat o activitate placuta o sa progresezi fara sa iti dai seama.

| Balan_Ema_1998 explică (pentru Machetuţă):

Pai as dori sa ma lansez in muzica

| Machetuţă a răspuns (pentru Balan_Ema_1998):

Eu am crezut ca este doar un hobby. In cazul acesta nu prea poti sa faci mare lucru singura. Chiar daca exersezi singura si devii buna la cantat nu va sti nimeni. In domeniul acesta trebuie sa ai pe cineva care sa te ajute sa te afirmi. Adica sa incepi prin a participa la diverse concursuri de muzica etc.