| Nedelcu_Alex_2002 a întrebat:

Am pensia 752lei dupa marirea de la 1 iulie cat va fi? Dau funda

Răspuns Câştigător
| iStarGaming a răspuns:

Va fi injur de 800-810-820 lei nu sunt sigur, dar stiu ca pentru 734 lei este 800 lei. A fost marita cu 9%, cum spune articolul acesta:
http://www.avocatnet.ro/......st-an.html

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va fi de cca 820 lei.

| Violleta2022 a răspuns:

La cate minciuni indrugi, ma umfla si rasul de cate porcarii scrii:

In 7 februarie scriai ca esti clasa a 9-a...ia uite aici:
https://www.tpu.ro/utilizator/abxkeu/intrebari/

In ritmul asta, o sa ajungi tare departe, MINCININOSUL clasei ti se va spune, si toti isi vor aduce aminte epste ani de porcariile care-ti ies pe gura.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Eh... Hai sa nu ne grabim cu judecata... Poate tatal(sau alt membru al familiei) celui care a pus intrebarile in care scrie clar ca e mai tanar foloseste si el acelasi cont. Posibil.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Total exclus asa ceva!
Poti sa-ti faci pe TPU cont pe gratis si in faci in 3 minute, deci, nu vad chiar nici un impedment in a folosii acelasi cont 2-3 persoane.
In orice caz, stilul este al aceluiasi om, probabil mincinos pataologic.
Trebuie doar sa te uiti la intrebarile lui ca sa intelegi ca "pescuitul cu parasuta" este doar o fantezie de-a vreunui copil. Si multe alte intrebari fara logica, specifice copiilor.
Dar probabil, ca tu insuti esti copil si atunci se explica naivitatea cu care ii dai credit altui copilas.
Din pacate, sunt mult prea in varsta ca sa nu-mi sara in ochi, ceea ce a scris copilul asta aici, ar putea face parte din toate categoriile de varsta, multe din ele fara logica, sens si la misto.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

La 14 ani ai pensie?
De lene sau de minciuna?

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

Daca prostia te-ar durea, cred ca ai urla toata ziua!

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

2 lei, ca mai mult nu meriti, c*******.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

laughing trigger much