| afrodita3333 a întrebat:

Am sanse cu o medie de 9 sa intru la buget la facultate?

7 răspunsuri:
| costyn162 a răspuns:

Depinde de facultate si de numarul de locuri...La Politehnica, de exemplu, nu prea ai sanse cu 9.

| UNfriendLY a răspuns:

Si cu 6 ai sansa.

| mixxjim a răspuns:

Depinde de facultate si depinde daca se aplica chestia cu concursul de intrare, ca atunci nu prea mai conteaza media happy oricum, la media asta presupun ca ai invatat serios si te descurci foarte bine si in caz de concurs la facultate, felicitari si mult succes!

| Ideea a răspuns:

Sunt sanse foarte mari.

| VIKZ a răspuns:

Astia care ati zis 6 nu sunteti normali, unde ati vazut voi la buget media 6?

| Mihaivassi123 a răspuns:

Poti intra...Sunt ceva sanse, vreo 75%sau 80%

| Mihaivassi123 a răspuns:

La media 6 sunt 55% sanse ma