| Malsh a întrebat:

Am sanse sa gasesc post de ajutor de bucatar pe 4 sau 6 ore de dupa masa?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai slabe sanse. Daca ai norocul sa te accepte vreun patron numai pentru cateva ore de lucru.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cine are nevoie de ajutor de bucătar, are nevoie pentru cel puțin 8 ore și nu se încurcă cu cineva care vine, stă puțin și pleacă. Așa că nu ai șanse.

| Dismally a răspuns:

In alte tari gasesti sigur, in Romania nu stiu.

| PainTech a răspuns:

Depinde unde cauți și ce ști să faci.

| Yuoia a răspuns:

Sanse sunt. Depinde si cat de multe unitati alimentare sunt in localitatea ta. Merita sa incerci. Succes.