| Osz_Mya_1990 a întrebat:

Am sanse sa imi pot dezvolta o cariera ca Web designer, Programator Junior cu cunostinte joase-medii de limba engleza. Lb. germana nu cred ca, constiuie un avantaj. Nu vreau sa ma apuc de ceva ce nu pot duce. Stiu ca sunt destule carti, tutoriale etc si in lb romana, liniile de comanda se pot retine... multumesc pentru. sfaturi

2 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Limba germana este un avantaj! big grin

Dar iti trebuie si engleza, macar mediu!

| LadyMelian a răspuns:

Poti.Cu multa munca si perseverenta poti face ce vrei mai ales daca iti si place.Nu te speria de limba engleza, o sa inveti pe parcurs.