| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu 14 ani.Si nu stiu ce sa decid sa ma fac ma pasioneaza 3 domenii si prefer 3 meserii:Inspector RAR, medic legist si contabil.
Care e cea mai bine platita?

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ehe, mai ai până termini liceul. Până atunci ai să-ţi schimbi gândirea mult şi poate din aceste trei meserii să nu optezi spre niciuna.
Nu banii trebuie să fie pe locul unu, ci pasiunea pe care o poţi avea pentru una din meserii. Deja ai plecat cu stângul, nu-ţi faci treaba cum trebuie doar banii să curgă!
Pa, pa.