| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.am terminat doua facultati si trebuie sa supravietuiesc.cum? ca munca nu prea imi place, imi place in schimb sa stau intins la umbra cu catargul in sus.ma puteti ajuta? pliiiis?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Leaga de catarg o parasuta si vantul te va duce fara voia ta la munca.big grin

8 răspunsuri:
| zeDruit a răspuns:

Inca mai exista pirati pe mari. Join the Skull & Swords mi lad.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Angajeaza-te ca supraveghetor de camere video. Te faci ca lucrezi dormind toata ziua.

| hashe86 a răspuns:

Candideaza ca parlamentarwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La virsta despre care spune-ai ca o ai catargul tau sta prea putin in sus

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Agata-ti o pancarta de palmier, pe care e scris ca oferi ulei de palmier contracost si cu placere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai terminat 2 facultati inseamna ca ai muncit atunci cum sp ca nu ty pl munca sau le ai terminat cu privitea ca de construitnu se pune pb la munca bondare

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Nuty depinde ce tip de facultati.

| machupicchu a răspuns:

Cum legea privind casele de toleranta nu s-a aprobat(pro mulgat). mai ramane "cersitul"... unde trebuie sa stai permnent... dar... ca mana intinsa.