| Mao a întrebat:

Aş vrea să fac facultatea de arhitectură, dar nu sunt încă sigură unde. Oscilez între Iaşi şi Bucureşti. Mi-aţi putea spune care ar fi mai bună : Mincu, la Bucureşti sau Cantacuzino la Iaşi. Pentru mine e mai convenabil la Iaşi deoarece e mai aproape, dar aş vrea Bucureşti.
Şi dacă aş face pregătire un an la Iaşi şi un an la Bucureşti, credeţi că aş reuşi să intru la Mincu? Eventual la buget

3 răspunsuri:
| tofanlucian12 a răspuns:

Prietena mea a vrut sa faca la fel sa dea la arhitectura da eu ca un tap ispasitor am indrumato la drept. ea a facut pregatirea la Bucuresti cu un profesor la care ea este din bc. facultate de arhitectura este buna la Timisoara si Bucuresti. iasiul este bun in alte domeni. bafta!

| frzq1 a răspuns:

Mincu,si la b esti mai independent, mai important asta. daca e posibil sa mergi cu trenul toate weekendurile la b, aveam un prieten care o facea.

| colectzionarul a răspuns:

Cred ca cea din Bucuresti este mai buna