| DituAndrei99 a întrebat:

cum sa fac sa ma placa fetele?

Răspuns Câştigător
| yoursmiley99 a răspuns:

Fi tu insati ca exista cineva care te place ..eu sunt fata da credeam ca nu ma place nimeni dar s-a dovedit ca ma plceau chiar 3 baieti unu dintre ei care imi place si mie si dac esti cel din poza nu-i ni mic da funda)

2 răspunsuri:
| ursachy a răspuns:

Mai intai spune-ne cati ani ai? iar daca esti tu cel din poza o sa a timp toata viata pentru asta. acum esti prea mic

| fatadedac a răspuns:

Sa mai cresti putin, sa citesti mult, sa faci dus in fiecare zi, sa vorbesti frumos si la urma sa pari dezinteresat de ele.