| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema, ei bine nu chiar o problema se poate spune ca ii o dilema. Sunt din Oradea, sunt la Liceul de Arta si sunt la sectia arhitectura, as vrea sa devin arhitect dar este o problema, am auzit ca ai nevoie de muuulta matematica iar eu n-am habar de ealaughing dar la desen proiectiv sunt ff bunbig grin mi-as dori din tot sufletul sa pot deveni un arhitect dar mi-e frica ca la bac nu voi reusi la matematica, ce pot sa facthinkingthinking

1 răspuns:
| joker50 a răspuns:

E nevoie de multa munca dar trebuie sa inveti ca sa devii arhitect la matematica la olimpiada stiu ca nu sunt la liceu dar iti zic ca am invatat nu mia pasat cam mior zis cativa colegi care nu invata ca sunt plictisitor ca invat mult la mate si am avut punctaj maxim deci trebuie sa inveti mult si nu uita sa ai incredere in tinthappyhappyhappyhappy