| egargarea a întrebat:

Am si eu o problema la scoala legat de media la purtare(7)...Imi puteti spune si mie daca mai pot sa intru la un liceu bun!

Răspuns Câştigător
| Andruşcă a răspuns:

Sunt foarte putine licee care se uita la media de la purtare. Alea miliare, alea teologice si cam atat.

Un liceu normal(teoretic, economic, de arte, etc) nu are nici o treaba cu media de la purtare, deci poti sta linistit. Conteaza doar media de admitere.

3 răspunsuri:
| PanaceuUniversal a răspuns:

Se poate sa intri, numai daca nu se cere media de la purtare ca si cerinta!

| Toto47 a răspuns:

Nu prea se intra. depinde unde vrei sa dai

| egargarea explică (pentru Toto47):

Pai eu as vrea la Victor Slavescu ...intelegi