| anonim_4396 a întrebat:

Am strans 3300 RON si as vrea sa investesc in ceva care sa imi aduca castig mai mare.Imi da cineva vreo idee?

PS Nu vreau sa investesc in haine si chestii de genul acesta

10 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Pune meciuri usoare la pariuri.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Aur sau euro, dar e posibil sa mai si pierzi.

| MonsterManiacs a răspuns:

Pai ai putea sa inveti cu calculatoarele cum sa rezolvi probleme si din astea si sa pui anunturi prin oras si poate o sa ai cativa clienti si o sa le ceri bani

acum depinde si cate stii tu

| Taigaron2020 a răspuns:

Ar trebuii sa investestii in viitorul tau sau sa-i pastrezi pentru facultatea ta.

| GoguSteriade a răspuns:

Intra pe bursa, pe piata FOREX, dar e nevoie de pregatire inainte si exista intotdeauna riscul sa pierzi.

| Razier a răspuns:

Xbox Sau Playstation saaau Smartphone Saaau Saints Row The Third happy

| sweetstar2 a răspuns:

Sa investesti in aur ar fi o idee foarte buna. Aurului aproape niciodata nu-i scade valoare, ba din contra, in ultimii ani pretul lui a fost mai mereu in crestere! Sper sa-ti fie de ajutor sfatul meu! happy

| sweetstar2 a răspuns:

Sa investesti in aur ar fi o idee foarte buna. Aurului aproape niciodata nu-i scade valoare, ba din contra, in ultimii ani pretul lui a fost mai mereu in crestere! Sper sa-ti fie de ajutor sfatul meu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca o idee, un prieten incepus cu vreo 400 lei maxim, diverse schimburi de tot ce insemna electronice(in general, pc, telefoane, laptop-uri) si i-a mers...a facut ceva bani dar nu prea tinea de ei, in 1 an avea ceva de vanzare si bani cash ceva gen 12.000 lei, dar stia sa tina de preturi, a avut rabdare...

| george1705 a răspuns:

Eu am avut 4800 si am investit in PP in www.scnetromania.com/gratuit, castigul este de 10 ori, dar nu toate PP ajung la matuitate