| ancamicaprundeanu a întrebat:

Am terminat Liceul Pedagogic, am facut Facultatea de teologie ortodoxa, sectia pastorala (am facut limba franceza acolo), am facut masterul in Pedagogia invatamantului primar si prescolar, dar as vrea sa pot preda si limba engleza la clasele primare. In scoala generala am facut limba engleza din clasa a VI-a, ca a doua limba straina, pana la terminarea liceului. M-ati putea ajuta cu niste informatii, va rog?

1 răspuns:
| DushulRece a răspuns:

Sincer, intrebarea ta e mult prea serioasa si inteligenta pentru a primi raspuns de la cei care scriu pe site-ul asta de desene animate. Mi-ar placea sa te ajut dar cred ca nu aici vei gasi raspunsul.