| serataq a întrebat:

Am terminat liceul protectia mediului si dau si atestatul care imi da o diploma de la el, a mai venit si greva asta de ne da peste cap toate planurile, credeti ca pot sa ma angajez doar cu diploma de atestat si bacul luat la garda de mediu sau la asociații de mediu sau organizații non-guvernamentale sau trebuie sa fac si facultatea de mediu si dupa sa ma angajez la ei?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"garda de mediu sau la asociații de mediu sau organizații non-guvernamentale... trebuie sa fac si facultatea de mediu si dupa sa ma angajez la ei."

corect, așa să faci!

| AmandinaDragan a răspuns:

Se cauta ingineri la garda de mediu! ha ha ha ha ha!