| Mihai_Stanciu_2001 a întrebat:

Am testele fizice pentru Liceul militar din Breaza pe 3 si 4 aprilie si nu pot ajunge ce pot sa fac? Pot sa anulez probele pentru o alta data? Daca da imi trebuie o adeverinta?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa dovedesti cu adeverinta medicala, crezi ca o sa te creada pe cuvant?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca le poti amana (anula in nici un caz) fara un motiv foarte intemeiat, respectiv pe motiv medical. Va trebui sa te prezinti la probe, daca vrei sa poti da admiterea acolo.
In orice caz te sfatuiesc sa telefonezi repede la liceu, doar de acolo poti primi o informatie precisa si ce ar trebui sa faci pentru amanare.

| Mihai_Stanciu_2001 explică (pentru Ioandelasal):

Sunt bolnav si am intindere la picior. Acesta ar fi motivul principal. Dar imi trebuie o adeverinta sau doar trebuie sa le zic?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Mihai_Stanciu_2001):

Trebuie sa dovedesti cu adeverinta medicala, crezi ca o sa te creada pe cuvant?

| Mihai_Stanciu_2001 explică:

Sunt bolnav si am intindere la picior. Imi trebuie adeverinta sau le pot zice direct?