| ForeverYours a întrebat:

Am urmat in liceu profil filologie intensiv engleza, dar acum mi-am schimbat planurile de viata... doresc sa ma axez pe o facultate de economie happy Mi-ar fi dificil? E tarziu sa ma transfer, deoarece am bac anul acesta

2 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Cum sa te transferi daca mai ai o luna si un pic de scoala? Si pentru ce sa te tranferi? In general astfel de lucruri se fac la inceputul anului sau al unui semestru. Dificil iti va fi pentru ca nu prea ai facut matematica si alte materii de gen dar daca te crezi capabil/a si esti ambitios/ambitioasa nimic nu e imposibil

| BlancaFantasma a răspuns:

Nu e greu, don`t worry.cunosc personae care au fost la tehnic si au ajuns la ASE la Bucuresti(cand se dadea examen!). deci, stai chill.