| Alaanonim2k20 a întrebat:

Am vazut ca exista curs de web desinger, pot sa am aceasta meserie si sa fac daca am doar 10 sau 12 clase? Ce meserii ar fi destul de banoase sa zic dar fara meserii legate de santier

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da' tu, tu ce știi să faci bine de tot să ai meserie bănoasă? (că ele sunt muuuuulte)

| Alaanonim2k20 explică (pentru sierra1):

Ma pricep la telefoane, calculatoare

| sierra1 a răspuns:

Atâta timp cât plătești poți face orice curs, nu e legat de câte clase ai sau nu

| mihai69 a răspuns:

Pentru această categorie, răspunsul corect este videochat-ul. Nu ai nevoie de nicio clasă...

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cursurile serioase cer sa ai diploma de bac pentru a le putea urma.