| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Am vazut ca mi s-a sters intrebarea, probabil m-am exprimat neadecvat. Imi cer scuze!
Eu doresc sa ma transfer la o facultate in alt oras si nu am un motiv intemeiat (schimbare domiciliu/casatorie) cum se cere pentru transfer. Un lucru sigur e ca vreau sa plec cat mai repede posibil din facultatea in care sunt. Cine a mai fost in situatia mea doresc sa imi spuna cum a reusit sa se transfere. Va rog mult!

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Mai complicat. Poate un loc de munca ar rezolva problema? Ma gandesc ca si daca iti faci cererea si spui un alt motiv decat cele doua variante ar putea fi aprobata.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru ElenaSA):

Problema este ca daca imi vor cere dovezi? ma refer la acte care sa dovedeasca motivul meu? sau nu e chiar asa strict incat pot sa pun ca sunt insurat cu una de acolo desi eu nu sunt?

1 răspuns: