| anonim_4396 a întrebat:

An nou fericit grup! Merita sa dau categoriile C+E si sa devin pe sofer pe TIR?
Momentan lucrez în domeniul turismului de aproape 2 ani însă as vrea sa ma îndrept spre un domeniu care zic eu e mai de viitor și bun din punct de vedere financiar. Problema e ca nu știu dacă m-as potrivi pentru asemenea job, vorbesc 4 limbi străine printre care și engleza. Voi ce spuneți? Merita sa încerc? Adica pana la urma nu strica sa ai la îndemână categoria C+E.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă ești dispus la sacrificii de genul dormit în parcare, plecat cu lunile de lângă familie samd... merita. Și da, financiar meseria de șofer de tir e chiar bine plătita

| ReddY25 a răspuns:

Da

| Andreipho a răspuns:

De ce nu? Merita sa dai cat. C+E si poti sa devii sofer de tir.