| RoxyRoxana200 a întrebat:

Ar trebui sa cumpar floare pentru inceput de an si pentru cursul festiv?(clasa a 8 a)

8 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

E un gest frumos si de apreciat dar ramane la latitudinea fiecaruia sa aleaga.

| RAY a răspuns:

De ce nu? este bine sa daruiesti daca poti

| Viitorulapropiat a răspuns:

Doar dirigintei daca ai, atat

| JustmeV a răspuns:

Este un gest de respect, insa e alegerea ta daca doresti sa cumperi sau nu. As recomanda sa cumperi un buchet dirigintei tale, sigur nu va uita gestul, avand in vedere ca nu toti ii vor darui. Chiar daca primeste mai multe buchete, nu va uita gestul.
Mult succes in noul an scolar!

| TPULion a răspuns:

Asta este un gest la aprecierea fiecaruia, pana la urma nu cred ca strica o floare.

| Kirro a răspuns:

Alegerea ta, eu as cumpara, un trandafir probabil happy

| Farca_Ilinca_1973 a răspuns:

Da,ar cam țrebui altfel nu vei da semne de respect profesorilor tai.

| Denisaaa12345 a răspuns:

Da... Nu strică sa dăruiești o floare.