| Allissandra a întrebat:

Are cineva vreo informatie despre firma Creative Canal Media SRL?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Andrei4g a răspuns:

DESCRIEREA COMPANIEI:
Companie de Productie Film, Televiziune. aici mai multe:http://www.ejobs.ro/......ie/569297/

| Roxana_Popoi_1990 a răspuns:

Ai fost la interviu la ei? Nici eu nu prea gasesc informatii despre ei pe web.

| Preda_AM_Georgiana_1991 a răspuns:

Ai aflat mai multe despre ei pana la urma? ai fost la interviu?

| Mari_Deka_1993 a răspuns:

O firma de publicitate atat media cat si online, eu sunt administrator la site-ul lor, pot spune ca sunt foarte ok ca firma si platesc la timp, financiar ok, conditii putin cam peste asteptarile mele la inceput dar faceti fata cu brio daca ai tarie de caracter incat sa vorbesti cu Adam patronul.