| diana_4229 a întrebat:

Arhitectura e doar pentru baieti? pentru ca mie imi place si asta as vrea sa ma fac, arhitect

6 răspunsuri:
| dreamygirl a răspuns:

Nu...Nu e doar pentru baieti! Fa ce te pasioneaza!

| Tiffany89 a răspuns:

Nu, nu e doar pentru baietibig grin

Si mie imi place dar e foarte greusad

| Lucaci a răspuns:

Nui adevarat arhitectura este pentru toti chiar si pentru catei(daca sunt talentai lol)laughing

| MynameisRallu a răspuns:

Bine inteles ca nu. dac asta vr asta te faci

| Muppet a răspuns:

Nu.Nimic nu e doar pentru baieti! (-( laughing

| Vallentyne a răspuns:

Si eu vream sa ma fac arhitect si sunt baiat dar am auzit de la c neva ca cica fara meditatii nu se intra si acum e prea tarziu sa ma apuk ca mai sunt cateva looni si e examenu.; x am multe desene daca vrei fac screen si ti`le trm add just. wanted_boy.; x sper sa te ajut.; x