| anonim_4396 a întrebat:

Armata o sa redevina obligatorie in Romania? Daca da, ce parere aveti despre asta? Eu am o parere buna. Vorba unuia, poate mai scapam de efeminati si de "barbati" cu pantaloni rosii care parca se inmultesc.

Răspuns Câştigător
| Hotmama12 a răspuns:

Sunt femeie...si cred ca ar trebui sa fie obligatorie armata. de ce? Pentru ca zilnic vad tot mai multi cretini in tara asta. Le poti spune doar baieti si NU barbati, pentruc a nu sunt! Nu-s in stare sa faca un lucru calumea si se cred mari masculi. Aici nu vorbesc de toti...

| thefighter1 a răspuns (pentru Hotmama12):

Ai dreptate.
PS: am scris "barbati" intre ghilimele tongue

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ar fi misto dar si fara obligatia asta se poate alista omul daca are 10 clase.

| thealchemist a răspuns:

Nu cred ca o sa redevina obligatorie. desi ar fi bine, nu-i vorba numai ca unii poarta pantaloni rosii ci ca majoritatea sunt rasfatati si cred ca-si pot permite orice.

| thefighter1 a răspuns (pentru thealchemist):

"pantalonii rosii" fac parte din expresie happy la asta ma refeream si eu

| Reek54 a răspuns:

Nu, daca nu o sa facem ceva in aceasta privinta fii sigur ca nu o sa mai fie ce a fost.

| andrei733 a răspuns:

Si tot o parere buna am, pentru ca acolo devii barbat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu am auzit de treaba asta, dar parca ai dreptate de ce spui cu "barbatii" cu pantaloni rosii

| VladPetcu a răspuns:

De acord cu tine jos cu muierile cu pantoloni rosii.
Jos Alex Velealaughinglaughingrolling on the floor

| KasdfghjNY a răspuns:

Eu personal sper ca nu se va intampla.Sau macar sa nu fie obligatorie, nu vreau eu sa imi pierd ani din viata inutil.Eu sunt pacifist tongue

| invisibleboy a răspuns (pentru KasdfghjNY):

Tu isti fumeie ma

| thefighter1 a răspuns (pentru invisibleboy):

laughing

| KasdfghjNY a răspuns (pentru invisibleboy):

''ist'' femeie ca nu vreau sa ma duc sa fac tot ce imi zic niste oameni care cred ca ''Doar MUNCA DURA face un barbat!'' Bah, eu o sa stau la berea mea linistit si o sa i las pe aia care le plac astfel de chestii sa le facatongue