| anonim_4396 a întrebat:

As avea nevoie de o parere sincera. Credeti ca de la un profiil sportiv se poate invata din cls 11 sem2 aatfel incat sa intre la medicina (oradea)? cunoasteti astdel de cazuri sau asemanatoare? multumesc mult!

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Oricand si de oriunde poti invata. Cunosc oameni care au facut scoala profesionala si apoi liceul la seral, au invatat si au luat la medicina. Trebuie doar sa vrei si sa fii dispus sa muncesti.