| zra567 a întrebat:

As avea o intrebare cam ciudata, dar importanta pentru mine.Cum sa faci sa fii popular? Am in clasa o fata care mi-a facut fire albe in cap, dar toti o iubesc si o fac sa para populara.Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| bogdanp a răspuns:

Vrei tu neaparat sa fii populara? O sa treci de etapa asta a vietii si o sa realizezi ca "a fi popular" e o nimica toata.Vor aparea oameni care te vor aprecia asa cum esti! Acum daca chiar iti doresti sa fii populara, poti incepe prin a face tot felul de prostii:Fura masina de acasa, intalneste-te cu cel mai frumos baiat din scoala, incepe sa injuri profesori...lumea te va tine minte pentru prostii! Totusi iti recomand sa ramai asa cum esti, e mai bine!happy

| lucian_2018 a răspuns:

Incearca sa te implici in orice activitate, comportate bine cu majoritatea, fate ca-ti pasa de ei chiar daca pe tine te doare in cotlaughing.
Fa-ti mai multe anturaje asa poti cunoaste mai multe persoane.