| anonim_4396 a întrebat:

As avea un gand de a ma muta in Bucuresti, nu e problema de bani, ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Ađrian90 a răspuns:

Depinde de motiv și personalitate. Adică e mai multă gălăgie si aglomerație. Dacă ai un motiv bun, atunci nu ai de ce să nu te muți! ^_^

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ar conta parerea noastra, ca doar tu te muti

| Nemessys a răspuns:

Nu prea inteleg intrebarea ca aici mai mult depinde de tine si din motivele tala pentru care vrei sa o faci. Fa-o daca stai intr-un oras mic / sat. Nu vad de ce nu. Eu unul sunt multumit unde stau deoare nu e mare aglomeratie si e destul de mic si usor de invatat orasul. Acum tu daca vrei sa o faci, fa-o.