| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa aflu daca se poate transfera un copil dupa terminarea clasei a 9 a de la un liceu civil la un liceu militar.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu se poate face un astfel de transfer chiar dacă copilul ar avea 10 pe linie.
Pentru a urma un liceu militar trebuie să meargă să susțină toate examenele ca toți ceilalți concurenți.
http://www.liceul-militar.ro
Pa, pa.

| elena a răspuns:

Categoric nu, invers da, sau da admiterea in clasa a IX-a la liceul militar dorit.

| Bishop a răspuns:

Nu se poate, dar oricum, ce ai cu bietul copil?

Răspuns utilizator avertizat
| Encore a răspuns:

Vrei sa l faci soldat, sa se duca in razboaie, sa omoare alti oameni tongue frumos...